Která organizace bojových umění je nejlepší?

Mezinárodní svaz karate (13%)
Světová federace budo (7.2%)
Asociace boje rukama a nohama (5.8%)
Každý, kdo má do pr...e díru, založí kroužek (73.9%)

O nás

Co a jak cvičíme

Cvičíme bojové umění karatedo.
Cvičíme v souladu se správnými pohyby těla, za použití principů fyziky, znalostí anatomie a správného toku energie v každém pohybu...
Občas se někdo ptá, jestli je to Shotokan. Ano, je to Shotokan v původním slova smyslu (viz historie karatedo) a sice v tom, že je to styl, který přinesl z Okinawy do Japonska pan Gichin Funakoshi.
V čem to není shotokan? Shotokan to není v tom, jak si toto cvičení představují mnozí, kteří se ho učili v České Republice v posledních desetiletích 20.století a z velké části zkazili tehdy a mnohdy kazí dosud(bohužel).

Proč cvičíme

"Protože nás to baví."
Takto by zjednodušeně mohla znít odpověď. Na druhou stranu bavit člověka může i válení se u televize nebo okrádání spoluobčanů, takže uvedený důvod příliš nevysvětlí. Mnohé z možných a přiměřeně podrobných vysvětlení lze najít v odkazech vlevo či původním textu G.Funakoshiho.

Kde cvičíme

Základní tréninky probíhají v tělocvičně TJ Orel přiléhající těsně k bývalému domu dětí a mládeže v ulici Jana Koziny v centru Hradce Králové, a to vždy ve školním roce od začátku září do konce května. Nejbližší MHD zastávka je Zimní stadion. Vstup do budovy Orlovny není hlavním vchodem, ale okolo budovy ze dvora - nízké dveře, zvoňte.


Od června do srpna pak trénujeme ve volné přírodě, nejčastěji v hradeckých lesích nad Roudničkou, ve stejném čase základních tréninků jako v tělocvičně.
Velmi pokročilí(ale i ti méně) mohou využít pravidelné cvičení ve spřáteleném klubu v Praze.

Pokročilí cvičenci dále využívají dle rozpisu soukromé tělocvičny v Hradci Králové na lokalitě Jižní svahy.

Rychlý kontakt Isshinkan Hradec Králové

tělocvična Orel, Jana Koziny 560/2
500 02 Hradec Králové

Telefon:
Mobil: +420 724 041 896
Email: info@isshinkan.cz
Sponzoři Sponzor Sponzor
© 2011-2015 Isshinkan, Hradec Králové